Beste Trainers/Leiders, Ouders en/of verzorgergs,

Afgelopen week is er steeds meer vraag naar een uitleg omtrent het welbekende probleem ''het vlaggen'' van een wedstrijd. Voor veel ouders, zeker de ouders van kinderen die net naar groot veld gaan, is dit ook nieuw en spannend. Wat moet ik doen? Waar ga ik staan en wanneer moet ik nou vlaggen? Sta ik aan deze kant wel goed? Moet ik de hele helft afrennen?

Dit zijn slechts een paar vragen die ons als scheidsrechterscoördinator hebben bereikt. Dan denkt de één, snap je dat echt niet? en de andere begrijpt dat wel, want die heeft precies dezelfde vragen! 

Heeft u vragen? Wilt u extra info of uitleg? Dan bent u van harte uitgenodigd om op 18 en 25 oktober binnen te lopen in de bestuurskamer tussen 18:00 - 20:00 uur. 

 

Wilt u de extra vooraf al digitaal ontvangen? Vul dan even de onderstaande link in en u krijgt het zo snel mogelijk toegestuurd van ons!

https://goo.gl/forms/XiSElbVLVkvJNWwI2

 

spelregels_signaleninworp.jpg

spelregels_signalenbuitenspel.jpg

 

 

 

 

0
0
0
s2smodern

Laat je reactie achter

Reageer als gast

0
algemene voorwaarden.

Reacties

  • Geen reacties gevonden