Bekijk HIER de goals in HD

Na de slechte wedstrijd van vorige week (lees: rotweer en een vervelende tegenstander, wedstrijd werd gestaakt) mocht JO17-1 vandaag bij een heerlijk zonnetje uit bij EBOH aantreden.
Binnen een minuut wist de tegenstander, met enig geluk, de bal al achter Daniel in het doel te werken. Oeps. Dubbeldam was echter niet onder de indruk en kreeg veel ruimte om te voetballen, waardoor na enkele kansen na een kwartier de eerste goal gemaakt werd door Shehab, die een heerlijke wedstrijd speelde.  In de eerste helft werden er veel kansen gecreeerd, maar nog niet gescoord, waardoor de jongens met 1-1 de rust ingingen. Bij de start van de tweede helft waren het de Dubbeldammers die meteen kort achter elkaar twee keer scoorden: uit een hoekschop een goal van Tijn, prima ingekopt, en direct hierna vanaf de aftrap kon Roan de bal onderscheppen en passen op Shehab, die er een mooie goal van maakte, 1-3. Tien minuten later  kon Jesse ook nog eenvoudig de bal in het doel tikken, na een prachtige aktie (en schot op de lat) van Shehab. Ook in deze helft was het vooral Dubbeldam aan de bal, op de helft van de tegenstander. Er werden prachtige aanvallen gedaan, maar met wat pech werd er niet meer gescoord, wat de eindstand op 1-4 bracht.  Hierdoor staat Dubbeldam 2e in de ranglijst met een wedstrijd minder gespeeld en een punt minder dan VVGZ, dat we over 14 dagen tegenkomen aan de Schenkeldijk. 

 

0
0
0
s2smodern