Home
Club
Bestuur
Wedstrijdsecretariaat
Commissies
Jeugdcommissie
Sponsorcommissie
Medisch
Algemeen
Wie is wie?
Stel uw vraag
Communicatie
VOG
Teams
Senioren
zondag 1
zondag 2
zaterdag 2
zondag 3
zaterdag 3
zondag 4
zaterdag 4
zaterdag 5
O23
O23-1
O23-2
O23-3
O23-4
O23-5
Junioren
JO19-1
JO19-2
JO19-3
JO18-1
JO18-2
JO16-1
JO15-1
JO14-1
Pupillen
JO12-1JM
JO12-2JM
JO12-3
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO8-1
JO8-2
JO7-1
JO7-2
kabouters
G team
Vrouwen/meiden
Vrouwen 1
Vrouwen 2
MO20-1
MO17-1
MO15-1
MO11-1
Wedstrijdzaken
Programma deze week
Programma volgende week
Uitslagen
Afgelastingen
Wedstrijdverslagen
Wedstrijdverslagen '23-'24
Wedstrijdverslagen '22-'23
Sponsoring
Sponsornieuws
Sponsormogelijkheden
Sponsordeuren
Sponsor worden
Businessclub
Vriendenclub
Informatie
Vrienden van vv Dubbeldam
Onze sponsoren
Lidmaatschap
Lid worden
Proeftraining
Contributie
Kledingbeleid
Vrijwilliger worden
Nieuws
Nieuws
2023 - 2024
2022 - 2023
Nieuwbouw
Agenda
Home
Club
+
Bestuur
Wedstrijdsecretariaat
Commissies
+
Jeugdcommissie
Sponsorcommissie
Medisch
+
Medisch
Algemeen
Wie is wie?
Stel uw vraag
Communicatie
VOG
Teams
+
Senioren
+
zondag 1
zondag 2
zaterdag 2
zondag 3
zaterdag 3
zondag 4
zaterdag 4
zaterdag 5
O23
+
O23-1
O23-2
O23-3
O23-4
O23-5
Junioren
+
JO19-1
JO19-2
JO19-3
JO18-1
JO18-2
JO16-1
JO15-1
JO14-1
Pupillen
+
JO12-1JM
JO12-2JM
JO12-3
JO11-1
JO11-2
JO11-3
JO10-1
JO10-2
JO9-1
JO9-2
JO9-3
JO9-4
JO8-1
JO8-2
JO7-1
JO7-2
kabouters
G team
Vrouwen/meiden
+
Vrouwen 1
Vrouwen 2
MO20-1
MO17-1
MO15-1
MO11-1
Wedstrijdzaken
+
Programma deze week
Programma volgende week
Uitslagen
Afgelastingen
Wedstrijdverslagen
+
Wedstrijdverslagen
Wedstrijdverslagen '23-'24
Wedstrijdverslagen '22-'23
Sponsoring
+
Sponsornieuws
Sponsormogelijkheden
+
Sponsormogelijkheden
Sponsordeuren
Sponsor worden
Businessclub
Vriendenclub
+
Vriendenclub
Informatie
Vrienden van vv Dubbeldam
Onze sponsoren
Lidmaatschap
+
Lid worden
Proeftraining
Contributie
Kledingbeleid
Vrijwilliger worden
Nieuws
+
Nieuws
2023 - 2024
2022 - 2023
Nieuwbouw
Agenda
Alle thuiswedstrijden
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Details
30-03 10:30
Dubbeldam JO12-3 - Oranje Wit JO12-4
30-03 12:30
Dubbeldam 2 - Drechtstreek 3
30-03 12:30
Dubbeldam 4 - WDS'19 2
30-03 12:30
Dubbeldam JO15-1 - De Alblas JO15-2
30-03 14:45
Dubbeldam 5 - SVW 2
Alle uitwedstrijden
Wedstrijddatum
Wedstrijd
Details
30-03 09:00
Ameide JO12-1 - Dubbeldam JO12-1JM
30-03 10:00
Wieldrecht VR1 - Dubbeldam VR2
30-03 10:30
The Gunners JO19-1 - Dubbeldam JO19-1
30-03 11:30
Rood Wit V JG1 - Dubbeldam JG2
30-03 14:30
Rijen O23-1 - Dubbeldam O23-4
01-04 10:00
SVC 3 - Dubbeldam 4