Maandag 18 maart 2019 gaat de geschiedenis boeken in bij vv Dubbeldam. Onze JO15.1 moest spelen voor de rijnmond cup tegen het 2 klassen hoger spelende Smitshoek uit Barendrecht. Bij aankomst werd er al door de fanatieke aanhang flink gegokt op een 7 – 0 10 – 0 en zelfs op een 15 – 0 nederlaag werd ingezet. Want van een veel hoger spelend team kon niet gewonnen worden, Maar de coaches Davey en Jordy hadden andere plannen met deze wedstrijd, en dat bleek al in de eerste 20 minuten. Smitshoek stond onder druk maar de Dubbeldamse aanval kreeg de bal niet in het net. Maar de snelle counters van Smitshoek werden door de ijzersterke verdediging bestaande uit : Dave, Vincenzo, Thompson en Ishaan perfect tegen gehouden. En Smitshoek kon alleen nog maar schieten van afstand. Alleen hadden ze geen rekening gehouden met Levi, maar over Levi straks meer, ruststand 0 0 en wat een inzet van Dubbeldam want Smitshoek dacht dat het wel een makkie zou worden. Na rust kwam Smitshoek furieus uit de startblokken alleen wat ze niet wisten is dat het supersnelle aanvalsduo Tim, Noah en Davy wat anders in gedachten hadden, maar wat was dat ? Nou heel simpel Davy scoorde de 1 0 voor Dubbeldam, publiek werd helemaal wild en de spelers natuurlijk ook. Maar Smitshoek sloeg helaas snel terug en binnen paar min. Was het 1-1. De druk op het doel van Levi werd steeds groter maar Levi hield stand samen met de verdediging, na wat tactische wissels werd ons ijzersterke middenveld bestaande uit Gijs, stijn , Flint en hulp invaller Jur uit jo13.1 versterkt met Max en roadrunner Mick. Ook Dubbeldam had de kans nog op een 2-1 overwinning maar de jongens waren echt op en toen de scheidsrechter floot. Moesten er strafschoppen genomen worden. 2 fantastische reddingen van uitblinker Levi en de beslissende penalty gemaakt door Vincenzo zorgden ervoor dat JO15.1 door gaat naar de volgende ronde. Wat een STUNT en nadat we allemaal even in onze armen geknepen hadden, bleek het inderdaad geen droom te zijn. Nog wel even de complimenten aan een sportief spelende Smitshoek en perfect leidende scheidrechter.
Bekijk de mooiste redding van Levi en de beslissende penalty hieronder.