Oranje Wit

13

1

Dubbeldam

Oranje Wit – Dubbeldam O8-3  13-1

JO8-3 redt de eer tegen Oranje WitDe eerste wedstrijd van dit jaar voor onze mannen. Een paar nieuwe jongens in ons team: Abdi en Jaimy en vandaag helaas zonder de zieken: Jasper en Jona.
De mannen beginnen enthousiast met een partijtje inspelen. Helaas gaat het op het grote veld wat minder soepel. Ze vergeten vrij te staan en al onze vier keepers van vandaag proberen wel uit te trappen naar de vrije man, maar dit gaat vaak nog te zacht of per ongeluk toch naar de vrije man vlak voor hun neus, met als gevolg dat er heel vaak een mannetje van oranje wit opduikt vlak voor de keeper.

de eer wordt gered

Gelukkig hebben we sinds kort een vader die vroeger keeper is geweest. Hij gaat binnenkort een keeperstraining verzorgen, dus daar ligt een mooi klusje voor hem. De jongens lieten te snel hun koppies hangen, gelukkig hield Abdi het hoofd cool en zorgde hij dan toch voor zijn en de eerste goal in Dubbeldam tenue.

Volgende week thuis hopelijk op volle sterkte en vol frisse moed!

Reageren op dit bericht: