DORDRECHT – De Vriendenclub v.v. Dubbeldam, ooit opgericht door Dio Schutter met als naam Club van Honderd, is in de loop der tijd uitgegroeid tot een ledenaantal van meer dan tweehonderd. Het is daarmee de grootste vriendenclub van Dordrecht.

Drijvende kracht achter de club is oud-voorzitter Arie in ’t Veld, binnen Dubbeldam beter bekend als Arie Ago. Hij is inmiddels tachtig jaar oud, maar blijft uitermate gedreven om de groei erin te houden. In het afgelopen jaar heeft Arie ondersteuning gekregen van Karin Fehling, Sandra Koorneef en Bianca Speelmeijer (foto) en met hulp van deze Angels is het ledenaantal nog verder gestegen. De contributiegelden worden aan de vereniging ter beschikking gesteld om bijzondere projecten te financieren. De club accepteert als lid niet alleen natuurlijke personen, maar ook bedrijven, families of elftallen. Iedereen kan dus, op welke wijze dan ook, lid worden. Met meer dan tweehonderd leden halen Arie en zijn Angels meer dan tienduizend euro per jaar op voor de Dubbeldamse voetbalvereniging. Ze hebben nu de 250 leden als nieuw doel gesteld. In de kantine heeft Arie Ago een eigen plekje gekregen, achterin staat een grote tafel waar hij zijn vrienden of potentiële vrienden ontvangt. Vriend worden kost 50 euro per jaar, inclusief de entree voor de jaarlijkse haringparty die samen met de businessclub wordt georganiseerd.

Bron Dordt Centraal