NAC

Eind januari konden we op onze website melden dat Nigel van der Horst mee mocht trainen met Excelsior.
Afgelopen week ontvingen we bericht van NAC Breda waar onze Mika Ammerlaan, speler in onze 11-1, al enige tijd een stagetraject volgt. Mocht deze stage goed verlopen, zou Mika in kunnen stromen bij een nieuw te vormen O11 team in het seizoen 2018/2019.

O11

Bij NAC Breda zijn ze blijkbaar zo onder de indruk van Mika dat hij binnenkort met het huidige O11 team mee mag trainen. Wie weet is dit de voorbode van iets moois en kunnen we als Dubbeldammer over tien jaar misschien wel extra genieten van een Avondje NAC met een zwart-wit tintje door Mika Ammerlaan.
Mocht het bij NAC onverhoopt niet lukken voor Mika, of heeft hij te veel moeite met carnaval, kan het zomaar zijn dat hij bij Excelsior gaat voetballen. Ook daar heeft deze held al twee keer meegetraind met de O10 en zelfs een wedstrijdje tegen NEC gespeeld: wat een geweldige ervaring.
We wensen Mika veel succes de komende maanden.

Reageren op dit bericht: