De Dames van Dubbeldam, wie kent ze niet. Ik denk zelf dat menig reality programma vele malen minder interessant is dan alle verrichtingen van deze dametjes, het is dan ook een kwestie van tijd voordat de bazen van RTL of SBS dit door hebben en ze definitief gaan doorbreken. Sponsor Jan van Laar heeft dit natuurlijk al lang in de smiezen en stak de meiden deze zomer in het nieuw.

Op de tenues prijkt dan ook de naam “Maritiem Courant”, het vakblad voor de scheepvaart, haven en maritieme sector en in het bijzonder de scheepsmakelaardij.

Elke maand verschijnt Maritiem Courant gratis in een oplage van ruim 20.ooo exemplaren. De krant wordt onder andere verspreid bij bunkerstations en verzonden naar bedrijven in de maritieme branche in Nederland, Belgie en Duitsland.

De meiden zijn natuurlijk supertrots en blij met hun nieuwe shirts en bedanken Jan door op televisie hun shirts te tonen, komende zaterdagavond, 2130uur, SBS6!!!