VV Dubbeldam heeft er weer een zilveren sponsor bij!!! Logus Bouwcenter heeft zich voor minimaal 3 jaar verbonden aan onze club en dit is natuurlijk fantastisch nieuws. Thijs Overwater is werkzaam bij Logus Bouwcenter en vooral dankzij hem kunnen we dit mooie nieuws delen. Goed gedaan Thijs! Het 6 meter bord aan het hoofdveld hangt al te pronken en we zijn hier erg blij mee!

BouwCenter Logus Zwijndrecht is een groothandel in bouwmaterialen die in juni 2012 ontstaan is uit een fusie van BouwCenter Zwijndrecht en Imabo Logus Zwijndrecht. Er wordt een heel breed assortiment gevoerd voor de professionele bouwer in de regio Zwijndrecht. Onze toegevoegde waarde is groot: we hebben alles onder één dak en bieden deskundig advies. Daarmee zijn we dé partners voor professional en professionele klusser.

Hopelijk kunnen we op korte termijn gebruik gaan maken van het Bouwcenter! 😉