Zaterdag 16 februari werden de jongens van JO 15-1 door hun hoofd sponsor ELECTRO WORLD TON VAN ALTEN uit Schoonhoven verrast met nieuwe voetbal shirts en broeken.
Deze zaterdag moest de koploper uit de hoofdklasse naar het lastige Hardinxveld.
Het zonnetje scheen heerlijk maar omdat de aanvangstijd onmenselijk vroeg was, ja al om 8.45 uur, was het toch best koud . Onze Dubbeldamse boys gingen nog eerst even op de foto met hun nieuwe tenue, om daarna goed te luisteren wat de taktiek moest worden, de coaches Davey en Jordy hadden de opdracht gegeven om zo snel mogelijk te scoren, alleen dat gebeurde niet helaas, hoogstwaarschijnlijk sliepen de meeste spelers nog ( te laat naar bed gegaan, op de playstation tot 23 uur of naar de disco geweest de dag ervoor !! We zullen er nooit achter komen helaas) maar goed Hardinxveld kwam na een counter op 0-1 en ja de boys van JO15-1 werden een beetje wakker en vlak voor rust scoorde onze spits Davy Wesdorp de gelijkmaker. Na de thee en na een donderspeech en ook na wat tactische aanpassingen ging het de goede kant op. Levi de keeper had niet veel te doen meer in de 2e helft omdat Dave, Vincenzo, Sybren, Thompson en de nieuwe aankoop Ishäan het achter goed voor elkaar hadden. Het midden veld met Flint Max Stijn en Gijs veroverde steeds de bal weer van de tegenstander en gaven hem snel aan de snelle aanvallers Noah, Davy en Tim. En het ging snel heel snel onze spits Davy maakte wederom zijn hattrick en zelfs Dave Cornelisse scoorde. Gijs Holvast schoot van afstand ook nog raak en bij de 5 1 voorsprong kwam na weken blessureleed onze alleskunner en roadrunner MickMick Holster weer de wei in. En een paar minuten voor tijd kopte Noah de bal op Tim van Alten die verwoestend hard uithaalde en de eindstand 6-1 op het scorebord zette. Hardinxveld mocht blij zijn dat het daarbij bleef want de 10 had gehaald kunnen worden. De trotse sponsoren TON VAN ALTEN ELECTROWORLD EN SMAAKMAKEND.NL hopen dat het kampioenschap gehaald en kan worden zodat promotie naar de 3e divisie wel iets heel bijzonders gaat worden voor v.v. Dubbeldam. Wederom moet gezegd worden dat de scouts weer lopen te kijken naar onze jongens, en we weten allemaal wat er met Frenkie de Jong is gebeurt? En dat zou ook zo maar eens kunnen gebeuren met de spelers van JO15-1. We houden jullie op de hoogte bij mogelijke transfers.