8-2

Zaterdag 5 oktober mocht het Dubbeldam JO8-2 team thuis tegen Sliedrecht spelen.Het was wederom een leuke wedstrijd waarbij Dubbeldam vooral in de eerste helft erg domineerde.
Het thuisteam speelde de bal goed naar elkaar toe. In de 2e helft stonden ze af en toe iets meer te dromen, waardoor de tegenstander wat vaker aan de bal kwam. Gelukkig wist de Dubbeldamkeeper de bal vaak te stoppen.

Dubbeldam heeft vandaag in ieder geval weer een mooie overwinning behaald! 14-3 gewonnen.

 

8-3

Dubbeldam 8-3 tegen Streefkerk : 2-4 verloren. Deze jongen beginnen al een leuk vriendenteam te worden, ze worden steeds beter. Dit kan je vandaag zien, ze weten elkaar steeds beter te vinden. En gaat het voetballen vandaag goed, deze jongens hebben vandaag te horen gekregen dat ze eindelijk een trainer hebben gevonden: Dane uit JO15, ben zo blij dat er toch nog een kanjer is die dit wilde doen . Dane gaat dit samen doen met vaders van 8-3: ik ben blij dat deze kanjers nu uiteindelijk na lang wachten en geduld hebben gehad er toch iemand gevonden is.

Dane succes kanjer . 💪⚽👍

 

9-2

Dubbeldam 9-2 moest uit voetballen , met 2-9 gewonnen de meeste doelpunten zijn gescoord uit corner nemen.