Bij veel Dubbeldammers staan de kampioenschappen van 2014 en 2015 nog vers in het geheugen.
Velen kunnen zich ook de promotie naar de 2e klasse op 1 juni 2008 nog herinneren. Dat jaar stonden we met de winterstop hopeloos onderaan met 7 punten. Maar tijdens de tweede seizoenshelft ging het draaien, we pakten de derde periodetitel bij Sprundel en uiteindelijk wonnen we in de nacompetitiefinale van Zierikzee.

Deze successen hebben de promotie in 2006 ten onrechte ondergesneeuwd. Dubbeldam kwam uit een hele moeilijke fase en een jonge groep wist via de nacompetitie en een finale in Schelluinen tegen SCZ te proberen naar de derde klasse.
Erik Jan Tak sprak met oud-trainer Gradus Roeland, aanvoerder Charles de Vries en matchwinner Rory van der Weijden over deze bijzondere dag!!
Als The Captain hier aan terug denkt, wordt hij zeker weemoedig en maakte een schitterend document.

Klik rechts onderin [ ] om het beeldvullend te maken, zodat het makkelijker te lezen is.

 

Reageren op dit bericht: