Omdat de tegenpartij geen scheidsrechter had, ging onze leidster Karen maar fluiten. In het begin van de wedstrijd scoorde Oranje Wit al snel 2 doelpunten, maar werd het al snel spannend na een mooie aanval van Denver, helaas geen doelpunt
Na nog 3 doelpunten van Oranje Wit kwam er weer een mooie actie. Goed samenspel van Joep Jarno en Denver kwam bijna tot een doelpunt maar de bal kwam tegen de paal, gelukkig speelde Jarno goed door en scoorde het eerste doelpunt.
Aan het eind van de eerste helft stond het 5-1.

In de tweede helft was het team duidelijk wakker geworden. Na een doelpunt van Joep kwam wel al snel weer een tegendoelpunt en toen volgde een doelpunt van Denver en een mooie actie van Haley eindigde op de lat, helaas
Maar ze gingen gewoon door; Joep scoorde het vierde doelpunt.
Keepster Faye wist zeker in de tweede helft een aantal ballen tegen te houden, maar Oranje Wit stond ook niet stil, hun zevende doelpunt kwam al snel en toen na een mooie aanval van Denver helaas weer de lat, maar gelukkig stond Haley dichtbij en zij scoorde het vijfde doelpunt.
Eindstand 7-5