Carnavalsweekend

Dit weekend wordt met name in Limburg en Brabant carnaval gevierd. Aangezien Dordrecht voor de KNVB onder district Zuid 1 valt, hebben we morgen een zeer beperkt programma.

Uitgeleend

Dubbeldam 1 echter is uitgeleend aan het district west 2 en daar wordt dit weekend wel gewoon gevoetbald.
Ons eerste team reist af naar Vlaardingen waar een confrontatie wacht tegen de hekkensluiter Victoria’04

Vertrouwen

De stemmers van onze website hebben veel vertrouwen in een goed resultaat voor Dubbeldam. Slechts een enkele bezoeker van de website heeft gestemd voor een overwinning van Victoria’04. Ruim 96% verwacht dat Dubbeldam de goede lijn van vorige week doortrekt en lering heeft getrokken uit de nederlaag tegen BZC/Zuiderpark. Zij verwachten dat Dubbeldam met drie puntjes op zak in het feestgedruis van het kindercarnaval kunnen storten.

Reageren op dit bericht: