Over iets minder dan een week komt Sinterklaas, met al zijn Pieten en natuurlijk heel veel cadeautjes voor alle lieve kinderen in Nederland, met de stoomboot aan in Zaanstad.
Elk jaar komt de Sint ook even langs bij v.v. Dubbeldam en natuurlijk slaat hij dit jaar onze mooie vereniging niet over. Maar Sinterklaas heeft wel gevraagd aan Dubbeldam of er dit jaar heel veel kinderen kunnen komen, dan kan hij niet alleen voor iedereen een mooi cadeau meenemen, maar er ook een supergezellige middag van maken.

Hoewel Sinterklaas bijna alles weet, weet hij natuurlijk niet wie er wel en wie er niet komen op woensdag 28 november tussen twee en vijf uur. Hij vraagt dan ook aan alle ouders en verzorgers van onze spelers tot en met de O9 om even aan te geven dat hun zoon of dochter er natuurlijk gezellig bij is.

Vul zo snel mogelijk onderstaand aanmeldformulier in, maar doe dit uiterlijk 12 november a.s. Laten we Sinterklaas blij maken met een hele volle kantine.

Inschrijfformulier