Sven Beemer
Sven Weijts
Damian Pomper
Mika Gutierrez-Oliva
Tim vd Enden
Mike Behr
Dario Luna-Ventura
Jim Voll
Max Bresser
Shehab Jawanshir
Marlon Springvloed

scoreverloop

0-1
1-1
2-1

zes punten

Een hele belangrijke week voor het team van Paul Wols, die maar liefst zes punten opleverde. Midweeks werd met 3-0 van Sleeuwijk gewonnen.
Gisteren was het erg spannend en keken we lang tegen een 0-1 achterstand aan, maar uiteindelijk werd de zege toch over de streep getrokken 2-1.

Na de winst afgelopen woensdag op Sleeuwijk waren de mannen dan ook niet van plan om tegen Theole de punten weg te geven.

Ondanks dat de scheidsrechter zijn eigen spelletje mee wilde spelen, door o.a. beide trainers en 2 grensrechters weg te sturen, nog wat gele kaarten uit te delen en wij ook nog met 0-1 de rust in gingen, hebben wij ons hoofd toch koel gehouden.

Het werd dus echt een spannende 2e helft. Over en weer vele kansen waardoor het steeds gelijk bleef opgaan. Maar het harde werken werd uiteindelijk beloond. Met goals van Shahab en Damian en goed keeperswerk van Sven die de 2e helft zijn goal schoon kon houden hebben we 2-1 op het scorebord gezet en konden we deze week 6 punten bijschrijven.

Van de laatste plaats nu weer bijna middenmoter 💪.

Reageren op dit bericht: